VYBRANÉ REFERENCIE HURRICANE FACTORY TATRALANDIA

 

Kempinski


KEMPINSKI

Aj v tomto prípade sa ukázalo, že raz vidieť, je lepšie ako 100 krát počuť. Napriek tomu, že kolegovia o HF predtým vedeli, nemali presnú predstavu o skutočnom zážitku a možnostiach využitia pre skupiny.

Zážitok hodnotili veľmi pozitívne, ocenili najmä prístup a ochotu personálu. Človek ma rešpekt a niekedy aj obavy pred prvým lietaním, ale personál im dodal pocit bezpečia, a zároveň vytvoril aj príjemnú a priateľskú atmosféru. Aktivitu vyhodnotili ako relatívne málo fyzicky náročnú, vhodnú pre širokú skupinu ľudí, ktorá však zanechá veľký dojem a silný zážitok.

Prostredie je veľmi prijemne a možnosť občerstvenia, ako aj celkove vybavenie je výborne. Pre nás vidíme HF ako skvelú aktivitu, ktorú budeme odporúčať našim klientom. Ako výhodou berieme, že je to po ceste do Tatier a takto sa môže rozdeliť dlha cesta z Bratislavy.

 

Petra Vlhová


PETRA VLHOVÁ VO VÍRE HURIKÁNU

"Som rada, že som si opäť mohla vyskúšať takéto lietanie. Už som tu druhýkrát a išlo mi to lepšia ako predtým", prezradila po adrenalínovom lete v tuneli, kde ju sprevádzal inštruktor.

 

Pfizer


PFIZER

"Boli sme velmi spokojni. Vsetko bolo podla nasej dohody. Ocenujem ochotny a mily pristup personal a naozaj catering bol vyborny. Uzili sme si to. Dakujem za kooperativnost v krizovej situacii :)"

Mgr. Viera Staviarska

 

Slovnaft


TEAMBUILDING SLOVNAFT

Ešte raz ďakujeme za krásnu akciu u vás, celý víkend ľudia nerozprávali o ničom inom.

 

O2


TEAMBUILDING O2

Chceli by sme sa Vam velmi pekne podakovat za dalsiu vyborne zorganizovanu akciu pre nasho klienta. Ludia z O2 boli velmi nadseni a este dlho po skonceni akcie si rozpravali zazitky z lietania 🙂 Velmi radi Vas uz tradicne oslovime aj v buducnosti.

 

Anasoft


TEAMBUILDING ANASOFT

"Ešte raz ďakujeme za dobrú atmošku, máte naozaj OK tím s obrovskou trpezlivosťou a empatiou."

Stano Čekovský, ANASOFT

 

Mondi SCP


MONDI SCP

"Myslím si, že mohu s klidem mluvit za všechny členy teamu a říct, že jsme si teambuilding všichni velmi užili. Nejvíc ze všeho to popisuje skutečnost kdy se všichni shodli na tom, že je třeba vyhrát další cenu presidenta Mondi, abychom si takovouto akci mohli zopakovat. (pozn.: jednalo se o výhru za nejúspěšnější týmový výsledek ve společnosti Mondi SCP Ružomberok za 1Q/2015.) Sám za sebe mohu říct, že takovýto nevšední zážitek mne posunul v poznání nových možností co lidské tělo dokáže, když se s ním pracuje podle instrukcí. Menší „svalovice“ mi to dávala připomenout ještě celý včerejšek. :)"

Luděk Heralt
 

60 SEKÚND
V HURRICANE
FACTORY

Ekvivalent zoskoku z lietadla

BEZPEČNÝ
A PRE KAŽDÉHO

Od 5 do 100 rokov

FOTO
A VIDEO

Dostupné po odlietaní

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber si lokalitu